SMS půjčka

půjčka přes mobil

SMS půjčka pro ženy

Napsal admin • Kvě 30th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

SMS půjčka pro ženy je SMS půjčka poskytovaná nebankovními společnostmi. U této půjčky nemusíte prokazovat své oficiální příjmy, ani se nenahlíží do registru dlužníků.

Půjčky přes mobil

SMS půjčka pro ženy jsou dobré v tom, že si o ně můžete zažádat jednodušše přes mobil pomocí jediné SMSky. Stačí zaslat SMSku ve správném tvaru a je to. Můžete si také podat žádost přes internet, to je úplně zdarma. SMS půjčka pro ženy využívají především ženy, které potřebují získat nějaké peníze před svou další výplatou. Půjčku pak ze své další výplaty splatí.

SMS půjčka pro ženy a její podmínky

SMS půjčka pro ženy se řadí mezi nebankovní půjčky, které poskytují nebankovní společnosti a firmy. SMS půjčka pro ženy mají téměř vždy hodně krátkou splatnost, většinou je to 21 dní. Je tam tedy velice krátká splatnost. Podmínky jsou dopředu jasně nastaveny. Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte společnosti za těch 21 dní úrok ve výši 250 Kč. Noví žadatelé si mohou brát půjčku maximálně do výše 2000 Kč. Peníze vám také budou poprvé zaslány pomocí poštovní poukázky.

SMS půjčka pro ženy žádost přes internet:

SMS půjčka pro ženy bez potvrzení o příjmu

SMS půjčka pro ženy po vás nevyžaduje abyste nosily jakékoliv potvrzení o výši vašich příjmů. Není tedy nutné chodit na vaši mzdovou účtárnu. SMS půjčka pro ženy dokonce ani nebude prověřovat jestli máte nějaký ten záznam v registru dlužníků. V registru dlužníků můžete být zapsáni, pokud jste měli problémy se splácením svých dřívějších úvěrů a půjček.Štítky: , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.