SMS půjčka

půjčka přes mobil

SMS půjčka ihned

Napsal admin • Kvě 30th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

SMS půjčka ihned patří mezi oblíbené půjčky o kterou si můžete zažádat jednodušše pomocí mobilního telefonu. SMS půjčka ihned je poskytována nebankovními společnostmi bez prověřování registru dlužníků a vašich oficiálních příjmů.

Finanční výpomoc před výplatou

Většina lidí dostává svoji výplatu pravidelně každý měsíc. Hodně lidí však nemá vůbec žádnou finanční rezervu a žijí doslova od výplaty k výplatě. Někdy se těmto lidem stane, že před výplatou už nemají vůbec žádné peníze. Už nemají ani na úplně základní potraviny. Právě tito lidé si pak berou různé SMS půjčky ihned, která pak většinou splatí ze své další výplaty, kterou dostanou.

Krátkodobá SMS půjčka ihned

SMS půjčka ihned je poskytovány na krátkou dobu, tuto půjčku musíte splatit již do 21 dní. Tato půjčka je myšlená jako krátkodobá půjčka, kterou splatíte ze své další výplaty, kterou dostanete. Je třeba počítat s tím, že za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte společnosti úrok ve výši 250 Kč.

SMS půjčka ihned – Žádost

SMS půjčka ihned je půjčka od nebankovních společnosti. Neprověřují registr dlužníků ani nemusíte prokazovat výši svých oficiálních příjmů. Noví žadatelé si mohou zažádat maximálně o 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. Postupně si mohou půjčovat více a více. Strop je zatím ve výši 10 000 Kč. Novým žadatelmů se peníze posílají pomocí poštovní poukázky, ověření zákazníci dostávají peníze přímo na svůj bankovní účet. O půjčku si můžete zažádat pomocí klasické SMSky nebo pomocí internetové žádosti.

SMS půjčka ihned žádost přes internet:

Rychlé vyřízení

Díky tomu, že můžete podat žádost o SMS půjčky ihned přes internet, tak je vyřízení této půjčky opravdu rychlé a peníze můžete mít za pár dní v ruce. Půjčku pak můžete splatit ze své další výplaty. Jedná se však o docela dost drahou půjčku.Štítky: , , , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.