SMS půjčka

půjčka přes mobil

SMS půjčka Ferratum ihned

Napsal admin • Kvě 30th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

SMS půjčka Ferratum ihned je půjčka od nebankovní společnosti Ferratum. Jedná se o rychlou půjčku u které nemusíte prokazovat své příjmy pomocí potvrzení o vašich příjmech. Navíc se ani nenahlíží do registru dlužníků. Čtěte více v článku.

Finská půjčka

SMS půjčka Ferratum ihned má svůj původ ve Finsku. Ferratum je totiž Finská společnost, která začala SMS půjčky nabízet nejprve na Finském trhu. Postupně začala poskytovat SMS půjčky i v dalších severských státech. Například Dánsko, Švédsko, Island, Norsko atd. Postupně rozšiřovala půjčku i do dalších států Evropy a dnes už je poskytována i v České republice.

SMS půjčka Ferratum ihned – co budete potřebovat ?

SMS půjčka Ferratum ihned vyžaduje jako každá půjčka v Česku, aby vám bylo v době braní půjčky alespoň 18 let. Pokud vám není 18 let, tak si tuto půjčku nemůžete vzít. Pro podání budete potřebovat také mobilní telefon nebo připojení k internetu pro podání žádosti přes internet. Nebudete určitě potřebovat žádné potvrzení o výši vašich příjmů z vašeho zaměstnání či podnikání.

SMS půjčka Ferratum ihned a její podmínky

SMS půjčka Ferratum ihned má docela jasně nastavené podmínky. Peníze z půjčky musíte vrátit již do 21 dní od podání žádosti. Jedná se tedy o velmi krátkou splatnost půjčky. Je to tedy taková blesková půjčka do výplaty. Úrok je také jasně nastavený za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte na úrok ve výši 250 Kč. U půjčky ve výši 2 000 Kč tedy zaplatíte úrok ve výši 500 Kč. Noví žadatelé o SMS půjčku si mohou vzít půjčku maximálně ve výši 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. A peníze vám budou zaslány pomocí poštovní poukázky, aby se prověřila vaše totožnost.

SMS půjčka Ferratum ihned žádost přes internet:

Stálí zakazníci si mohou brát větší půjčky

U společnosti Ferratum se váš limit na půjčku každou půjčkou zvyšuje. Až do hranice 10 000 Kč. Každou další půjčkou si tedy můžete půjčit více a více peňez. Je třeba ale vědět, že se jedná o docela dost drahou půjčku a krátkou dobou splatnosti.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.