SMS půjčka

půjčka přes mobil

Půjčka přes SMS

Napsal admin • Kvě 30th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Půjčka přes SMS si získává u Čechů stále větší oblibu. Půjčka přes SMS je produktem nebankovních společností. Jedná se o velmi rychlou půjčku, u které se neprověřují registru dlužníků ani výše vašich příjmů ze zaměstnání.

Když jsme před výplatou švorce..

Někdy se prostě staně, že jsme před další výplatou úplně švorc a už nemáme vůbec žádné peníze. To se stává zejména lidem, kteří neumějí úplně ideálně hospodaři se svými peňezi, proto také mají na konce měsíce finanční problémy. Tito lidé pak hledají pak různé druhy půjček. Jako specialista na půjčky před výplatou se tváří půjčka přes SMS poskytovaná pomocí SMSky nebo přes internet.

Kdo poskytuje půjčky přes SMS ?

Půjčka přes SMS je typickým produktem nebankovních společností. Tuto půjčku hledejte u nebankovních společností a spíše u těch menších nebankovních společnosti. Výběr je docela veliký, ale někdy bývá docela problém vybrat tu správnou nebankovní společnost u které si vezmeme nakonec půjčku přes SMS.

Půjčka přes SMS podmínky

Půjčka přes SMS je krátkodobá půjčka, kterou musíte splatit již do 21 dní. Je tam tedy velmi krátká splatnost pouhé 3 týdny. Je to totiž myšlené tak, že půjčku splatíte ze své další výplaty. Podmínky jsou u této půjčku nastaveny pevně, tedy za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte úrok ve výši 250 Kč. Noví žadatelé si mohou zažádat o 1 000 Kč nebo 2 000 Kč a peníze jim budou zaslány pomocí poštovní poukázky. Peníze si tedy můžete vyzvednou na každé pobočce České pošty.

Půjčka přes SMS žádost přes internet:

Ověření zákazníci

Lidé, kteří si půjčují opakovaně si mohou půjčovat stále vyšší sumy. Až do výše 10 000 Kč. Peníze jim také už nebudou zasílány pomocí poštovní poukázky, ale peníze jim budou zaslány přímo na jejich bankovní účet u jejich banky.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.