SMS půjčka

půjčka přes mobil

Okamžitá SMS půjčka

Napsal admin • Kvě 30th, 2011 • Rubrika: Nezařazené

Okamžitá SMS půjčka je půjčka poskytovaná pomocí SMSky, která je opravdu hodně rychlá. U této půjčky nejsou prověřovány vaše příjmy ani není prověřován registru dlužníků. Je vhodná tedy i pro lidi, kteří jsou již zapsáni v registru dlužníků.

Špatné hospodaření s peňezi

Hodně lidí v České republice vůbec neumí hospodařit se svými peňezmi. Nedokážou vyjít se svými peňezi a potřebují si půjčit. Hlavně před výplatou nemají žádné peníze a tak žadají různé SMS půjčky od nebankovních společností. Okamžitá SMS půjčka je určena právě lidem, kterým došly peníze ještě před výplatou.

Okamžitá SMS půjčka podmínky

Okamžitá SMS půjčka má velmi krátkou splatnost. Peníze z této půjčky musíte nebankovní společnosti vrátit již do 21 dní. Úroky jsou následujicí: Za každých půjčených 1 000 Kč zaplatíte úrok ve výši 250 Kč. U půjčky ve výši 4 000 Kč by byl tedy úrok ve výši 1 000 Kč. Noví žadatelé si mohou žádat o půjčku ve výši 1 000 Kč nebo 2 000 Kč. První půjčka vám bude zaslána pomocí poštovní poukázky. Poštovní poukázku vám proplatí po předložení občanského průkazu (OP) na každé České poště.

Okamžitá SMS půjčka žádost přes internet:

Jiné rychlé půjčky

Jako rychlé okamžité půjčky vám mohou posloužit dobře kreditní karta. Tam máte sjednán určitý limit, kam až můžete jít do mínusu. V obchodě pak můžete nakupovat „do mínusu“. Je tam docela dlouhé bezúročné období, kdy neplatíte bance žádné úroky. Toto bezúročné období je často i přes 50 dní. Je třeba počítat s tím, že po skončení tohoto bezplatného období začínají naskakovat docela vysoké úroky.Štítky: , , ,

admin je
Email na autora | Všechny články od admin

Comments are closed.